gym woman

Siłownia Białystok

Którą wybrać?
Na co zwrócić uwagę?
Czy warto skorzystać z oferty trenera personalnego?

 

Wybór dobrego klubu fitness w obecnych czasach, nie będzie prosty, biorąc pod uwagę to, że dosłownie znajdują się na każdym rogu w mieście. Wyselekcjonowanie najlepszego miejsca będzie małym problemem, zwłaszcza dla osób początkujących, które jeszcze nigdy wcześniej tutaj nie zawitały. W takim razie, na co w szczególności powinniśmy zwrócić uwagę?

 

 1. Lokalizacja.

Czas to rzecz bezcenna dlatego ważne jest, aby nasza siłownia nie znajdowała się na drugim końcu miasta. Marnowanie czasu na dojazdy każdego dnia, utrudnienia na drodze w godzinach szczytu – nic przyjemnego. Dodatkowo pomnóżmy to przez ilość treningów w roku, wyjdzie niezła sumka? Aczkolwiek czasami nie mamy wyboru, a dla sportu i zdrowego odżywiania, warto jest się poświęcić.

 

 1. Godziny otwarcia.

Jeśli masz rotacyjną zmianę w pracy i czasami musisz się upewniać czy aby Twoja siłownia jest już otwarta bądź czy nie jest już aby za późno, dobrym rozwiązaniem będzie posiadanie karnetu na siłowni, która jest otwarta całą dobę – w Białymstoku jest ich kilka. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, wtedy dobrze zaplanuj każdy trening i dzień, w oparciu o swoje życie zawodowe i prywatne oraz wybierz siłownię otwartą w najszerszym rozkładzie godzin.

 

 1. Atmosfera, zajęcia grupowe, trenerzy personalni.

Każda siłownia ma swój własny klimat, który po części tworzą ludzie. Są te bardziej przystosowane do różnych zajęć grupowych bądź takie, w których jest mnóstwo żelastwa i maszyn do treningu siłowego. Na jednych mamy muzkę która motywuję do działania i gra dość głośno, na innej będzie stanowczo za cicho. Dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Zwróć szczególną uwagę na pracę Trenerów Personalnych, Fitness Instruktorów – dzięki profesjonalnemu wsparciu można trenować skuteczniej i bezpieczniej. Zwróć uwagę na ich wiedzę i pamiętaj, że dobry trener to taki, który okaże Ci zrozumienie oraz wykaże się chęcią pomocy.

 

Wymieniłem kilka punktów na które warto jest zwrócić uwagę przy wyborze siłowni, sali fitness. Natomiast niżej podsyłam kilka propozycji.

 

 1. CityFit 24/7 – Galeria Zielone Wzgórze

Adres: Wrocławska 20, 15-660 Białystok

 1. McFit 24/7 – Park handlowy Przy Dworcu

Adres: Bohaterów Monte Cassino 10, 15-873 Białystok

 1. MagicGym – Galeria M

Adres: Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 8, 15-111 Białystok

 1. Champion Gym

Adres: Mikołaja Kopernika 93, 15-396 Białystok

 1. STARS Gym & Fitness – Galeria Madro

Adres: Zwycięstwa 8, 15-703 Białystok

 1. Calypso Fitness – Galeria Jurowiecka

Adres: ul. Jurowiecka 1, 15-101 Białystok

 1. Siłownia Colosseum

Adres: Mikołaja Kopernika 5, 15-377 Białystok

 1. Pan i Pani Fit

Adres: Harcerska 7, 15-345 Białystok

 

Ja natomiast, trenuję swoich klientów na CityFit, gdzie również serdecznie zapraszam.

 

Miłego dnia, tygodnia, roku!

Jakub Dyszkiewicz