Siłownia, sala fitness, gdzie obecnie prowadzę indywidualne treningi personalne ze swoimi podopiecznymi. Wybudowana w 2017 roku w Galerii Zielone Wzgórza na ulicy Wrocławskiej 20 w Białymstoku. To tutaj moi klienci ciężko pracują nad swoim ciałem, trenują by poprawić sylwetkę oraz swoje zdrowie, a co za tym idzie? Przede wszystkim lepsze samopoczucie, lepsza jakość życia, pewność siebie i wiele innych.

CZYM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ NASZA SIŁOWNIA?

CityFit Białystok ma aż 1700 m2  do użytku klubowiczów.

Bardzo dobrej jakości sprzęt, regularnie serwisowany.

24/7 na dobę.

Klimatyzacja na terenie całego obiektu.

Wysoki standard czystości.

Bogata oferta zajęć grupowych.

Najlepsi Trenerzy Personalni w Białymstoku.


POMOC TRENERA PERSONALNEGO NA SIŁOWNI

 

Jeżeli zastanawiasz się nad dołączeniem do klubu CityFit w Białymstoku, ale brakuję Ci trochę motywacji bądź po prostu nie wiesz od czego zacząć, serdecznie Cię zapraszam na wspólne treningi. Jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz wraz ze swoimi podopiecznymi, wspólnie trenujemy w CityFit Białystok, dołącz do nas!

 

Każdy lepszy obiekt fitness, ma swojej ofercie zajęcia dla dużej grupy ludzi, które zazwyczaj są wliczone w cenę karnetu. Lecz nie w każdym przypadku one się sprawdzą. Przez ostatnie lata pracując jako trener miałem okazje prowadzić różne grupowe zajęcia z przeróżnymi ludźmi, z doświadczenia wiem, że te zajęcia są tworzone zbyt ogólnie, by móc przynieść bardzo sprecyzowane efekty.

 

Dodatkowo zawsze łatwiej jest zrezygnować z treningu w pojedynkę na siłowni bądź z zajęć fitness, niż z umówionego treningu personalnego, gdy wiesz, że jesteś umówiony z Trenerem, który będzie na Ciebie czekał o umówionej godzinie, dlatego jeszcze dziś zadzwoń i umów się na darmową konsultację!