GRZEGORZ A.

Grzegorz ma 31 lat, gdy się zorientował, że pojawia się u niego nadwaga, postanowił zmienić swoje nawyki żywieniowe i poprawić wygląd swojej sylwetki. Siedzący tryb życia oraz niezdrowa dieta, przyczyniły się do nabrania tkanki tłuszczowej i pogorszenia samopoczucia. Zdjęcia przedstawiają efekty 5-miesięcznej współpracy online. Tyle czasu wystarczyło, aby wyraźnie zmienić wygląd ciała. W 5 miesięcy Grzegorz pozbył się 10 zbędnych kilogramów, zrobił duży progres siłowy, zdrowo się odżywia i podejrzewam ze aktywność fizyczna, będzie towarzyszyła mu do końca życia.


CATHERINE O.

12 miesięcy – tyle zajęło nam zrzucenie 20 kilogramów. Catherine studiuję w Newcastle, w Wielkiej Brytanii i jest to jedna z moich podopiecznych, z którą miałem przyjemność współpracować jeszcze mieszkając w Anglii. Pozbyliśmy się znaczącej ilości tkanki tłuszczowej, co w rezultacie ładnie wyrzeźbiło nam jej sylwetkę. Cath nabrała pewności siebie i już wie, jak obsługiwać się z żelastwem na siłowni. Nasza współpraca w całości była prowadzona w języku angielskim. Dziękuję za zaufanie.


EMILY B.

Szczuplejsza twarz, lepsze samopoczucie, kondycja na totalnie innym poziomie, poprawa postawy i wiele innych korzyści wynikających z aktywności fizycznej, które poprawiły jakość życia Emily, z która współpracowałem w Anglii przez 7 miesięcy. Systematycznym trening personalny oraz rozpisany plan dietetyczny wyprowadziły Em na prostą. Redukcja tkanki tłuszczowej, najbardziej widoczna w okolicach bioder oraz brzucha. Klientka zadowolona, ja tym bardziej!

Ja wróciłem do Polski i obecnie tutaj trenuje swoich podopiecznych, a Emily została w Anglii i teraz trenuję na własną rękę! Dziękuję!