O MNIE

Cześć!

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym z Białegostoku. Moja przygoda z kształtowaniem sylwetki zaczęła się w wieku 16 lat. Na początku było to małe hobby, ale z biegiem czasu przerodziło się w życiową pasję. W wieku 20 lat wyjechałem do Anglii i wciąż między pracą a domem zawsze przeplatał się trening. Idąc tym tropem, kilka lat później w momencie, kiedy chłopiec staje się mężczyzną, kiedy człowiek dorasta  i jest świadomy tego co sprawia mu przyjemność, jest świadomy tego co chcę robić w swoim życiu, po prostu to robi. W Wielkiej Brytanii ukończyłem kursy Fitness Instruktora, Trenera Personalnego oraz zacząłem swoją pracę. Przez wszystkie minione lata wypracowałem swój indywidualny system treningowy, który odpowiednio dostosowuje do potrzeb swoich klientów.

Jako trener personalny nie spoczywam na laurach oraz każdego dnia pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie efektywnego kształtowania sylwetki. Dlatego też nie powiem Ci, że jedzenie ryżu z kurczakiem to jedyne wyjście. Również nie musimy wywracać do góry nogami Twojego sposobu odżywiania się. Kilka małych korekt, kilka zbilansowanych posiłków każdego dnia uwzględniając w nich nawet przetworzone jedzenie i można cieszyć się zaskakującymi zmianami w sylwetce.

KLUCZEM JEST WIEDZA JAK TO ZROBIĆ.

SPORT TO MOJA PASJA

Sport? Siłownia? Dla mnie to ogromna przyjemność wynikająca z przekraczania własnych barier. Uzależnienie? Też w taki sposób można byłoby to nazwać.  Wysiłek fizyczny uczy wytrwałości i determinacji w działaniu, pokazuje w jaki sposób ciężka praca może doprowadzić do realizacji marzeń. Uczy systematyczności, czyli wykonywania zadań od A do Z.  Dlatego walcz o swoje zdrowie, dbaj o regularną aktywność fizyczna, stawiaj sobie cele i dąż do ich realizacji.

TRENING PERSONALNY

Do treningu personalnego podchodzę kompleksowo. Nauczę Cię wszelkich aspektów technicznych. Skupimy się na najważniejszych kwestiach treningowych, a jeżeli będzie taka potrzeba, nauczę Cię wszystkiego od podstaw. Nie będę przez miesiąc marnować Twoich pieniędzy, mydląc Ci oczu, że robimy kilkutygodniowe wprowadzenie. W pierwszej kolejności określamy cele, działamy konkretnie w ustalonym kierunku z jasnymi założeniami.

CIĘŻKA, KONSEKWENTNA PRACA

Samo się nic nie wydarzy. Systematyczna, intensywna praca jest drogą do sukcesu! Pozytywne nastawienie, indywidualne podejście do każdej osoby oraz dbałość o szczegóły sprawią, iż na moim treningu odetniesz się od szarości dnia codziennego. Ciężkie treningi będą przyjemnym przystankiem na drodze do osiągnięcia sukcesu.