TRENING PERSONALNY NA SIŁOWNI


gym woman
WSPÓŁPRACA Z TRENEREM PERSONALNYM NA SIŁOWNI

Siłownia, na której prowadzę Treningi Personale, CityFit Białystok może pochwalić się bardzo dużą powierzchnią, mamy możliwość korzystania z wielu świetnych maszyn czy wolnych ciężarów, przy pomocy których, stworzę taki trening, w którym ćwiczenia będą dopasowane do Twoich potrzeb, preferencji, możliwości oraz celu. Wezmę pod uwagę Twój styl życia, wszystkie dotychczasowe kontuzje czy choroby.

Nawet jeśli nigdy wcześniej Twoja noga nie stanęła na salach fitness, a Ty chciałbyś/chciałabyś to zmienić, czas zakasać rękawy, bo nic nie stoi nam na przeszkodzie. Nauczę Cię wszystkiego od podstaw, zmotywuję, a wymarzona sylwetka z biegiem czasu będzie lustrzanym odbiciem.

Pozbycie się zbędnych kilogramów, nauka poprawnego wykonywania ćwiczeń, treningi personalne, treningi grupowe, pełna metamorfoza Twojej sylwetki, to wszystko jest na wyciągniecie ręki!

Co więcej, trenując ze mną, otrzymasz, nie tylko plan treningowy i specjalnie dopasowaną pod Ciebie dietę, ale również pełne wsparcie specjalisty, który z biegiem czasu stanie się Twoim przyjacielem.


PODEJMIJ SWOJĄ DECYZJĘ!

Zastanów się, ile warte jest dla Ciebie Twoje zdrowie i czy następnym razem nie będzie lepiej skorzystać z Treningu Personalnego, zamiast umawiania kolejnej wizyty w gabinecie lekarskim czy terapeutycznym. Spotkajmy się i uprawiając sport, poprawmy stan Twojego zdrowia.