WYPEŁNIJ FORMULARZ - SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ KONSULTACJI

Z TRENEREM PERSONALNYM


 

  JAK WYGLĄDA KONSULTACJA TRENERSKA KROK PO KROKU?

  KWESTIONARIUSZ MEDYCZNY

  Spersonalizowany plan treningowy musi być skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny. Inaczej będzie wyglądał trening osoby powracającej po kontuzji albo dłuższej rekonwalescencji, a inaczej trening zdrowiej osoby, która ma jasno postawiony cel. Dlatego podczas konsultacji wymienimy się informacjami, które są niezbędne w późniejszym prowadzeniu wspólnych treningów.

  TWÓJ
  STYL ŻYCIA

  Jako trener personalny nie jestem od oceniania, tylko od tego, by działać i Ci pomóc. Wspólnie możemy znaleźć wiele rozwiązań, które nie tylko zmienią Twoje nawyki żywieniowe, ale przyczynią się do lepszej regeneracji organizmu i wpłynie to pozytywnie na stan i jakość Twojego życia i zdrowia. Dlatego także w tej, jak i w poprzedniej kwestii potrzebne mi są informacje, dzięki którym wprowadzimy zmiany.

  WYZNACZONE
  CELE

  Następne będą cele, jeśli jesteś już zdecydowany na spotkanie to również i na pewno jest już jakiś cel, wizja tego, jak chciałbyś/chciałabyś wyglądać. Schudnąć 10kg, poprawić kondycję, wyrzeźbić swoją sylwetkę. Ustalimy realny plan działania, który przy Twoim pełnym zaangażowaniu uda nam się zrealizować.


  ZAPRASZAM CIĘ NA DARMOWA KONSULTACJĘ W BIAŁYMSTOKU

  Zależy mi na tym, żebyś po naszym spotkaniu posiadał/a podstawową wiedzę, jak powinien wyglądać Twój trening. Jak i co zmienić w odżywianiu, aby skutecznie realizować wyznaczone cele. W obu tych przypadkach, treningu, jak i odżywiania masz możliwość bezpłatnego omówienia wszystkich nurtujących Cię pytań. Dlatego otrzymujesz ode mnie zarówno wskazówki dotyczące ćwiczeń, jak i odżywiania zupełnie za darmo.