magic gym białystok

Magic Gym Białystok – Czy to dobra siłownia?

Siłownia Premium – odnosi się zazwyczaj do obiektu fitness, który oferuje wyższy standard usług i udogodnień niż typowa siłownia. Czy Magic Gym w Białymstoku spełnia owe wymagania i w swojej ofercie posiada dosłownie wszystko? Czy Magic Gym to dobra siłownia? Co oferuje?

Czy Magic Gym Białystok to siłownia premium?

 

  1. ZALETY SIŁOWNI PREMIUM
  2. GROTA SOLNA BIAŁYSTOK – MAGIC GYM
  3. SAUNA BIAŁYSTOK – MAGIC GYM
  4. TRENER PERSONALNY – MAGIC GYM
  5. SQUASH BIAŁYSTOK – MAGIC GYM
  6. BASEN BIAŁYSTOK – MAGIC GYM
  7. MAGIC GYM – CENNIK
  8. MAGIC GYM – GODZINY OTWARCIA, ADRES

 

 

ZALETY SIŁOWNI PREMIUM

Nowoczesny sprzęt – Siłownie Premium wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do treningu siłowego i cardio, często dostosowany do najnowszych trendów fitness.

Przestrzeń i wystrój – Obiekt zazwyczaj oferuje przestronne sale treningowe z nowoczesnym designem i wysokiej jakości wykończeniem.

Trenerzy Personalni – Siłownie premium często zatrudniają wysoko wykwalifikowanych trenerów, którzy mogą oferować spersonalizowane programy treningowe i wsparcie.

Zajęcia fitness i usługi dodatkowe – Oprócz standardowych maszyn i sprzętu, w ofercie powinny się znaleźć różnorodne zajęcia fitness np. hiit, stretching czy joga, spa, sauny, baseny, a także usługi takie jak masaż.

Członkostwo i ceny Klub Fitness Premium zazwyczaj oferuje członkostwo na wyższym poziomie cenowym niż standardowe siłownie, aby pokryć koszty utrzymania wyższego standardu usług i udogodnień.

 

GROTA SOLNA – MAGIC GYM BIAŁYSTOK

Magic Gym w Białymstoku posiada Grotę Solną w której będziemy mogli się zrelaksować. 

Grota solna to miejsce, gdzie ludzie mogą korzystać z terapeutycznych właściwości soli. Popularne formy to gabinety solne, gdzie wdycha się mikroskopijne cząsteczki soli w powietrzu, co może być korzystne dla zdrowia układu oddechowego. Groty solne są również stosowane w haloterapii, aby łagodzić objawy schorzeń takich jak astma czy przewlekłe zapalenie oskrzeli. Również może przyczynić się do redukcji stresu. Groty solne są znane ze swoich potencjalnych korzyści dla zdrowia ogólnego i skóry.

 

SAUNA – MAGIC GYM BIAŁYSTOK

Magic Gym posiada 3 rodzaje sauny: suchą, parową oraz infrared.

 

Sauna Sucha Fińska – Białystok

Sauna sucha (fińska) o wysokiej

temperaturze i niskiej wilgotności – relaks,

rozluźnienie mięśni, hartowanie organizmu,

masaż termiczny dla skóry, mięśni, układu

oddechowego i krwionośnego, zwiększanie

odporności – to wszystko i wiele innych korzyści ma nam do zaproponowania.

 

Sauna Parowa – Białystok

Sauna parowa (rzymska) o wysokiej

wilgotności i średniej temperaturze –

nawilżenie układu oddechowego i intensywna

inhalacja, działanie pielęgnacyjne dla skóry.

 

Sauna infrared, na podczerwień – Białystok.

Sauna na podczerwień (infrared), w której

wykorzystywane są promienie podczerwone

wnikające w głąb ciała powodujące

przyśpieszenie metabolizmu.

Świetna sprawa przed i po treningu

fizycznym.

 

 

TRENER PERSONALNY – MAGIC GYM BIAŁYSTOK

Siłownia Magic Gym Białystok jak najbardziej oferuje usługi trenera personalnego, który pomoże swoim klientom osiągnąć założone cele treningowe, dostosowując programy do indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana treningami personalnymi to odsyłam Cię do skontaktowania się z obsługą bezpośrednio na siłowni Magic Gym.

 

SQUASH – MAGIC GYM BIAŁYSTOK

Squash to dynamiczny sport rakietowy, który może być grany zarówno rekreacyjnie, jak i zawodowo. Jest to intensywny sport, który rozwija kondycję fizyczną, koordynację ruchową i refleks.

W klubie Magic Gym Białystok, znajdują się dwa klimatyzowane korty do gry w squasha, na których można zagrać indywidualnie, z przyjacielem bądź można skorzystać z usługi wykwalifikowanego Trenera Personalnego, z którym opanujesz podstawowe zagrania i uderzenia.

 

BASEN – MAGIC GYM BIAŁYSTOK

Istnieją centra fitness, w których znajdują się zarówno siłownie, jak i baseny. W takich miejscach klienci mają dostęp do sprzętu treningowego na siłowni, jak i do basenów, co pozwala na różnorodne formy aktywności fizycznej. Niestety Magic Gym w Białymstoku nie posiada w swojej ofercie miejsca do pływania.

Istnieje jednak siłownia w Białymstoku, gdzie bezpośrednio po treningu siłowym możesz korzystać z kompleksu basenowego a jest nim Maniac Gym.

Maniac Gym Białystok posiada basen w swojej ofercie, a więc klubu fitness oprócz siłowni oferuje kompleks spa, a w jego skład wchodzą basen z atrakcjami wodnymi, sauna sucha, sauna parowa, sauna na podczerwień, jacuzzi.

 

Maniac Gym Białystok

https://maniacgym.pl/ – Strona internetowa

Adres: Maniac Gym, Warszawska 79A, 15-201 Białystok

 

MAGIC GYM BIAŁYSTOK – CENNIK

Ceny karnetów na siłowniach premium mogą się znacznie różnić w zależności od lokalizacji, oferowanych udogodnień, standardów obiektu, marki siłowni oraz zakresu świadczonych usług.

Aby uzyskać dokładne informacje na temat ceny karnetów na siłowni Magic Gym Białystok, zalecam skontaktowanie się bezpośrednio z obiektem fitness telefonicznie bądź porozmawiać bezpośrednio z osobą na recepcji.

 

MAGIC GYM BIAŁYSTOK – ADRES, GODZINY OTWARCIA

Poniżej przedstawiam w jakich godzinach otwarty jest klub fitness Magic Gym w Białymstoku, ale zawsze najlepiej jest sprawdzić konkretne informacje na stronie internetowej siłowni lub skontaktować się z nią bezpośrednio.

 

Poniedziałek – Piątek: 6.00 – 22.30

Sobota: 8.00 – 20.00

Niedziela: 9.00 – 20.00

 

ADRES:

Magic Gym, Galeria M Białystok

  1. 1000-lecia P. P. 8b

 

Strona internetowa:

http://www.magic-gym.pl/