Decydując się na współpracę online przez internet z pewnością, będzie to dobra decyzja. Inwestowanie w siebie to najlepsza rzecz, którą możesz dla siebie zrobić. Czas upływa i za rok to od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje życie, jakie zmiany wprowadzisz.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferuję współpracę zdalną, czyli opiekę trenerską online w postaci dokładnie rozpisanego planu treningowego, planu żywieniowego, suplementacji, stałego kontaktu oraz nadzoru nad zachodzącymi zmianami, nad całym procesem, który z każdym tygodniem będzie nas przybliżał do naszego celu.

Na początku odbędziemy konsultację, na której zdobędę wszelkie potrzebne mi informacje, dzięki którym będę w stanie opracować harmonogram ćwiczeń oraz opracuję indywidualny plan żywieniowy. Opowiem w szczegółach o tym, jak przebiega taka współpraca oraz odpowiem na ewentualne pytania.

PAKIET NASZEJ WSPÓŁPRACY

INDYWIDUALNIE DOBRANY PLAN ŻYWIENIOWY
STARANNIE UŁOŻONY PLAN TRENINGOWY
REAGOWANIE W PRZYPADKU ZAINSTNIAŁYCH PROBLEMÓW
STAŁA KOMUNIKACJA I WYMIANA INFORMACJI
DUŻA DAWKA MOTYWACJI I WSPARCIA
SKUTECZNA POMOC W OSIĄGNIECIU CELU

Współpracując ze mną online otrzymasz, nie tylko plan treningowy i specjalnie dopasowaną pod Ciebie dietę, ale również pełne wsparcie specjalisty, który z biegiem czasu stanie się Twoim przyjacielem.