PLAN TRENINGOWY BIAŁYSTOK

Stworzę dla Ciebie, idealnie dopasowany plan treningowy i dietetyczny.

Uwzględnię Twoje potrzeby, możliwości oraz cele. Wezmę pod uwagę przeciwności, z którymi się zmagasz. Konkretny plan będzie szyty na miarę specjalnie dla Ciebie.


OFERUJĘ KOMPLETNE ROZWIĄZANIE, Z KTÓRYM NIE TYLKO ZRZUCISZ KILOGRAMY, ALE ROWNIEŻ POMOGĘ CI

ZADBAĆ O ZDROWIE

W zdrowym ciele zdrowy duch. Dlatego kładziemy priorytet na zdrowie, które będzie naszym głównym filarem, podstawą do pracy nad osiągnięciem naszego celu.

POPRAWIĆ SAMOPOCZUCIE

Przepis na lepsze samopoczucie to aktywność fizyczna, bogata w składniki odżywcze dieta oraz odpowiednia ilość snu. Robimy indywidualny plan i systematycznie pracujemy na efekty.

OSIĄGNĄĆ CEL

Gdy mamy już solidny fundament i zadbamy o szczegóły, pozostaje nam konsekwentnie pracować na efekty, które są kwestią czasu.

PLAN TRENINGOWY DLA KAŻDEGO

Niezależnie czy ćwiczysz na siłowni bądź w domu. Bez znaczenia czy jesteś osobą starszą bądź młodą. Czy jesteś po kontuzji bądź kobieta w ciąży. Trening jest dla każdego!
  • Sport to zdrowie – z tym że każdy przypadek jest inny i wymaga innej opieki, innego podejścia do klienta bądź innego planu treningowego/dietetycznego. Jako Trener Personalny ze swojej strony mogę zagwarantować bardzo indywidualne podejście do tematu.
  • Niezależnie od wyznaczonego celu, którym może być utrata wagi, wzrost siły, rozbudowa masy mięśniowej lub poprawa kondycji, ułożę dla Ciebie plan, który pozwoli w szybki sposób osiągnąć zamierzone rezultaty.
  • Każdy plan jest unikalny i dostosowany w sposób indywidualny do konkretnego klienta – Twoje zadanie to konsekwentne wykonywanie otrzymanych wytycznych tych w kuchni, jak i na treningu.

ZAPRASZAM CIĘ DO ROZMOWY TELEFONICZNEJ, OPOWIEM O SZCZEGÓŁACH, PRZEPROWADZIMY WSTĘPNĄ KONSULTACJĘ I W PÓŹNIEJSZYM OKRESIE, WSPANIAŁĄ METAMORFOZĘ.